Syri magjik i Ingrit Gjonit, rrethohet nga lulet

Këngëtarja sharmante Ingrit Gjoni, vazhdon të jetë goxha aktive si me projekte muzikore, poashtu edhe në rrjetet sociale, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Së fundmi, këngëtarja ka pozuar para aparati, derisa në fokus ka qenë syri i saj i bukur, i rrethuar nga lulet.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).