Swiss Clinique dhe Kastro pjesëmarrëse në Panairin e Punës

Gjilan – Në panairin i organizuar nga GIZ dhe Komuna e Gjilanit po marrin pjesë Swiss Clinique dhe KASTRO. Këto kompani po prezantojnë pozitat e tyre dhe nevojat për staf të profilizuar për veprimtarit që shërbejnë.

Burim Kastrati zyrtar nga kjo kompani tregon që ka interesim për aplikim, por ka edhe mungesë të profileve specifike të cilat kërkohen.

Ai thotë se duet organizohet edhe panair për prezantimin e produkteve dhe shërbimeve që kanë kompanitë./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).