“Swiss Clinique 2” shënon ditën ndërkombëtare të Infermierisë

Gjilan – Me këtë rast në qendër të Qytetit të Gjilanit “Swiss Clinique 2”, ka vendosur një pikë statike ku po iu ofrojnë shërbime qytetarëve si Matjen e Tensionit, Sheqerit dhe konsultime, këshilla rreth shëndetit.

Menaxhmenti i “Swiss Clinique 2” thanë se janë të kënaqur me interesimin e qytetarëve për të marrë informacione rreth gjendjes së tyre shëndetësore. Ne ju premtojmë se “Swiss Clinique 2” do të jetë gjithmonë afër shëndetit të qytetarëve duke ofruar asistencë dhe shërbime tjera profesionale shëndetësore.

Ndryshe spitali “Swiss Clinique 2” është një nga institucionet private shëndetësore me teknologjinë më të pajisur moderne./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).