Surprizon Samanta Karavella…

Ajo është një nga këngëtaret shqiptare që është munduar të mbajë vëmendjen e medias roze larg vetes.
Për jetën e saj private ajo ka qenë ekstremisht hermetike.

Pak kohë më parë lindën dyshime se ajo mund të ishte në një lidhje me reperin Capital T, por të gjitha dyshimet nuk u konfirmuan, më saktë u kundërshtuan nga vetë këngëtarja.

Dhe pa pritur e pa kujtuar Samanta sapo ka ‘plasur bombën’.

Në fakt duket si një kunderpërgjigje ndaj një media rozë e cila e cilësonte si nëj nga emrat e shoë bizit që nuk di të ‘shesë vehten’

“Eksluzive. Martohem verën e ardhshme.”- ka ironizuar Samanta në postimin e saj.

Nuk dihet sa % është e vërtetë në këtëkundërpërgjigje thumbuese. Le të themi se ne të gjithë i duam dasmat dhe ky lajm do të na gëzonte nëse do ishte i vërtetë.

Dhe një verë tjetër e mbushur me dasma si ajo që lamë pas …?/Gazeta Express/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).