Surdulli merr përkrahje edhe nga banorët e Dobërqanit

Gjilan – Banorët e Doberqanit të komunës së Gjilanit kanë konsideratë të çmueshme për Nr.16- Koalicioni LDK-AKR-Alternativa dhe premtuan se do të votojnë edhe për Nr. 73 në listën e këtij koalicioni ka shkruar Shaip Surdulli.

Kështu është shprehur, Naser Arifi, Kryetar i nëndegës së LDK-së dhe disa anëtarë të Kryesisë së nëndegës të Doberqanit në takimin e mbrëmshëm ka thënë Surdulli. /rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS