RCCOLA

Super përmbysje, Krasniqi e Rrahmani shënojnë për Rapidin

/ 1 minutë lexim
Eco Higjiena

Rapidi i Bukureshtit e ka përmbysur rezultatin ndaj FCSB dhe tani po avancojnë 1:2.

E përmbysja ishte e gjitha e kosovarëve, shkruan Gazeta Express.

Mobi Casa

Fillimisht Ermal Krasniqi barazoi shifrat në minutën e 12-të.

E katër minuta më pas, Albion Rrahmani shënoi për përmbysjen e madhe.