Hidromorava

Super Albion Rrahmani – shënoi dy gola dhe shpallet lojtar i ndeshjes

/ 1 minutë lexim
Hidromorava

Albion Rrahmani ka shënuar dy herë në fitoren e Rapid Bukuresht ndaj UTA Arad me rezultat 4-1.

Sulmuesi ynë arriti të shënojë që në minutën e parë për të hapur ndeshjen.

Rrahmani shënoi dhe në minutën e 82-të për 3-1 për të konfirmuar fitoren e skuadrës së tij.

Mobi Casa

Ai për këtë paraqitje u vlerësua me notën 9.1 nga Sofa Score, si lojtari më i mirë në ndeshje.

Rrahmani kishte edhe 43 prekje, dy pasime kyçe dhe krijoi dy raste të mëdha. /Telegrafi/