Sulmuesi kuqezi “bombardon” portën kundërshtare

Sulmuesi shqiptar Armando Sadiku duket se ka kaluar problemet e tij fizike dhe po kthehet në formën më të mirë.

Futbollisti kuqezi sonte shënoi me Malaga në sfidën ndaj Tenerife, më pas duke bërë mesazhin me zemër, drejtuar sigurisht familjarëve të tij…Ky ishte goli i dytë radhazi brenda fushe!/zeri/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).