Sulmuan zyrtarët policor, pranga për të dyshuarit

Gjilan – Në rrugën “Avdulla Tahiri” në Gjilan, raportohet se janë arrestuar një mashkull kosovar dhe një mashkull shtetas turk pasi që të njëjtit gjatë kontrollit për zbatim të masave anti Covid kanë sulmuar dhe penguar zyrtaret policorë gjatë kryerjes së detyrës.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit dërgohen në mbajtje njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS