Sulmuan zyrtarët policor, arrestohen të dyshuarit, njëri përfundon në burg

Gjilan – Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj kosovarë, pasi që kanë ofenduar dhe më pas kanë sulmuar zyrtarët policor. Të lënduarit kanë pranuar tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit, njëri i dyshuar është dërguar në mbajtje, ndërsa tjetri është liruar në procedurë të rregullt njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS