Sulmon verbalisht nënën dhe motrën, prangoset i dyshuari

Gjilan – Është arrestuar i dyshuari kosovar për shkak se kishte kanosur dhe sulmuar verbalisht nënën dhe motrën e tij.

I dyshuari për shkak të gjendjes së rënduar psikologjike ka pranuar trajtim mjekësor dhe pastaj me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).