Sulmon prindërit dhe vëllain e tij, prangoset sulmuesi

Gjilan – Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasiqë i njëjti ka sulmuar fizikisht tre viktimat, dy prindërit dhe vëllain e tij.

Nuk raportohet për të lënduar. Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS