Sulmon mjekun në vendin e punës, rasti shkon në procedurë të rregullt

Gjilan – Raportohet se i dyshuari mashkull shqiptar ka sulmuar fizikisht një mjek. Viktima dhe i dyshuari kanë pësuar lëndime trupore.

Me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt njoftoj policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS