Sulmon fizikisht personin zyrtar, prangoset i dyshuari

Gjilan – Në rrugën “Idriz Seferi” në Gjilan është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti pas një fjalosje ka sulmuar fizikisht viktimën mashkull kosovar, me ç’rast i shkakton lëndime trupore.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje njoftoi policia e Kosovës./rajonipres

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).