Sulmon fizikisht bashkëshorten dhe vajzën, prangoset nga policia

Gjilan – Policia e Kosovës është informuar se i dyshuari shqiptar në banesën e tij, ka ushtruar dhunë fizike ndaj gruas dhe dy fëmijëve të tij. Si pasoj e goditjeve nga i dyshuari lëndime trupore kanë pësua gruaja dhe vajza e të dyshuarit të cilave u është ofruar ndihma mjekësore në Emergjencën Gjilan.

Me urdhër të prokurorit, i dyshuari është arrestuar dhe ndalet në mbajtje për 48 orë. Rasti procedohet në PTH njoftoj policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS