Sulmon dy djemtë e tij, prangoset i dyshuari

Viti – Në fshatin Skifteraj, në Viti është arrestuar një i dyshuar mashkull shqiptar, pasi i njëjti ka sulmuar me shkop druri dy djemtë e tij meshkuj shqiptarë, të cilëve iu ka shkaktuar lëndime të lehta trupore.

I dyshuari është me të meta psikike dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje njoftoj policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).