Sulmojnë zyrtarët policor, prangosen dy të dyshuar në Kamenicë

Kamenicë – Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj shqiptarë, pasi që të njëjtit kanë penguar dhe kanë sulmuar zyrtarët policorë derisa ata kanë qenë duke u marrë me një rast kontrabandim me mallra.

Pas intervistimit dy të dyshuarit me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje njoftoj policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS