Sulmoj fizikisht mbesën e tij, arrestohet gjilanasi

Gjilan – Me 07 korrik 2018 rreth 21:40, në Gjilan nga policia e Kosovës është arrestuar i dyshuari shqiptar shtetas i Kosovës, pasi që dyshohet se në shtëpinë tij, ka sulmuar fizikisht mbesën e tij (vajzën e vëllait), me ç‘rast viktimës i ka shkaktuar lëndime trupore.

Viktimës i është ofruar ndihma mjekësore ndërsa i dyshuari me vendim të Prokurorit është ndaluar në mbajtje për 48 orë. Rasti procedohet në Prokurorinë Themelore njoftoj Ismet Hashani./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).