Sulmoi fizikisht me thikë katër persona, dërgohet në burg i dyshuari

Gjilan – Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që i njëjti ka kanosur me thikë dhe ka sulmuar fizikisht katër viktimat meshkuj kosovarë.

Nuk raportohet për të lënduar, ndërsa me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS