RCCOLA

Sulmoi fizikisht dy viktimat femra, pranga të dyshuarit nga Kamenica

/ 1 minutë lexim
Mobi Casa

Kamenicë – Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi pas një mosmarrëveshje, ka sulmuar verbalisht dhe kanosur dy viktimat femra kosovare.

Tek i dyshuari gjatë kontrollit të shtëpisë, janë gjetur dhe sekuestruar dy armë zjarri dhe 184 fishekë kalibrash të ndryshëm.

RCCOLA

Me vendim të prokurorit, pas inicimit të rastit, i dyshuari është dërguar në mbajtje njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/