Sulmoi fizikisht bashkëshorten dhe ushtroi dhunë psikike ndaj familjarëve, prangoset gjilanasi

Gjilan – Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht viktimën femër kosovare bashkëshorten e tij dhe i njëjti në vazhdimësi ushtron dhunë psikike ndaj saj dhe familjarëve tjerë.

Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS