Sulmoi fizikisht bashkëshorten, arrestohet i dyshuari nga Pogragja e Gjilanit

Gjilan – Në fshatin Pogragjë, të Gjilanit është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që ka kanosur dhe sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij, viktimën femër kosovare.

Viktimës dhe të dyshuarit u është ofruar tretman mjekësor. Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit me vendim të së cilit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS