Sulmohet zyrtari policor, arrestohet i dyshuari

Gjilan – Në rrugën “Lufta e Gjilanit 44” në Gjilan është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që nuk ka respektuar urdhrat policore dhe verbalistë i ka kanosur zyrtarët policorë.

I njëjti është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS