Sulmohet polici, në pranga dy të dyshuar

Gjilan – Në rrugën “Tahir Sinani”, në Kamenicë janë arrestuar dy të dyshuar një mashkull dhe një femër shqiptare pasi që të njëjtit kanë sulmuar policin mashkull shqiptar.

Me urdhër të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/ .

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).