Sulmohet nga tre persona me shufër metalike, të dyshuarit të panjohur?

Gjilan – Në rrugën “Zija Shemsiu” në Gjilan viktima mashkull kosovar, është sulmuar fizikisht me shufër metalike nga tre të dyshuar të pa njohur.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor dhe më pas është liruar për në shtëpi. Rasti duke u hetuar njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS