Sulmohet nga bashkëshorti, viktima pranon tretman mjekësor

Gjilan – Viktima femër kosovare, ka raportuar se është kanosur dhe sulmuar fizikisht nga i dyshuari mashkull kosovar, me të cilin bashkëjeton.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor ndërsa policia rastin e ka cilësuar si dhunë familjare – kanosje./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS