Fundamenti

Sulmohet me thikë viktima në Gjilan

/ 1 minutë lexim
Eco Higjiena

Gjilan – I dyshuari mashkull kosovar pas një mosmarrëveshje e kishte sulmuar fizikisht me një mjet të fortë (thikë) viktimën mashkull kosovar.

UBT

Viktima ka pranuar tretman mjekësor dhe më pas është liruar, ndërsa pas intervistimit me vendim të prokurorit rasti procedohet në procedurë të rregullt njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/