Mobi Casa

Sulmohet fizikisht një vajzë në Gjilan, njeri nga të dyshuarit dërgohet në burg

/ 1 minutë lexim

Gjilan – Raportohet se pas një mosmarrëveshje, dy të dyshuarit një femër dhe një mashkull kosovarë, kanë sulmuar fizikisht viktimën femër kosovare. Viktima ka pësuar lëndime trupore, e me pas gjatë përleshjes lëndime trupore pëson edhe viktima tjetër mashkull kosovar, i cili kishte tentuar për t`i ndarë.

Mobi Casa

Dy të dyshuarit janë arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit i dyshuari mashkull dërgohet në mbajtje, ndërsa e dyshuara femër lirohet në procedurë të rregullt njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/