Sulmohen dy zyrtar policor në Gjilan

/ 1 minutë lexim

Gjilan – Dy zyrtarë policor kanë pranuar tretman mjekësor pasi që të njëjtit duke tentuar ta arrestojnë të dyshuarin mashkull kosovar i cili kishte urdhëresë aktive nga Gjykata, janë goditur nga i njëjti i cili ishte me veturë në lëvizje si dhe u ka goditur edhe automjetin dhe është larguar në drejtim të panjohur.

Sipas policisë rasti është në procedurë hetimore./rajonipress/