Hidromorava

Studenti kanibal i ha zemrën shokut të tij

/ 1 minutë lexim
Eco Higjiena

Koka dhe duart e viktimës janë gjetur në shtëpinë e familjes së vrasësit, të futura në kuti llamarine

Në Baltimore të SHBA-së një student 21 vjeçar ka pranuar se e ka mbytur bashkëbanuesin e tij dhe i ka ngrënë atij zemrën si dhe një pjesë të trurit. Koka dhe duart e viktimës janë gjetur në shtëpinë e familjes së vrasësit, të futura në kuti llamarine, ka bërë të ditur zyra e sherifit në Hartford, të enjten.

Vrasësi pastaj ka drejtuar policinë në një kishë, ku ai kishte fshehur edhe pjesët tjera të trupit të viktimës.

Hidromorava

Babai i vrasësit kishte njoftuar policinë pasi që djali tjetër i tij kishte gjetur mbi lavatriçe një kokë dhe duar njeriu, shkruan “Daily Mail”.

Viktima, një burrë 37 vjeç ishte zhdukur prej një jave.(albinfo)