St Gallen ofertë për Emir Lenjanin

St Gallen ka bërë ofertë për anësorin e Rennes, Ermir Lenjani.

Mesfushori i Kombëtares shqiptare, Ermir Lenjani, ka amrrë ofertë për tu larguar nga Rennes.

Lenjani po kërkohet nga ish skuadra e tij St. Gallen, nga ku kishte kaluar në Francë.

Por mësohet se oferta e tij është refuzuar sipas Le Telegramme.

Lenjani nuk po e gjen vetën te Rennes dhe këtë kampionat ka pasur pak minuta. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).