Sot vranët dhe me diell

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës bën të ditur se sot do të mbajë mot i vranët dhe me diell.

IHK njofton se temperaturat do të lëvizin nga -2 deri në 10 gradë Celsius.

Gjatë këtyre ditëve do të ketë erë kryesisht nga verilindja dhe veriperëndimi me shpejtësi 1 deri në 7 m/s. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS