Sot nxehtë, temperaturat deri 26 gradë

Sot do të mbajë mot kryesisht me diell.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 7-10 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 24-26 gradë Celsius.

Do të fryjë erë nga drejtimi i verilindjes dhe jugperëndimit me shpejtësi 1-8 m/s. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS