Hidromorava

Sot mot me diell

/ 1 minutë lexim
Uji Dea

Instituti Hidrometeorologjik bën të ditur se sot në Kosovë do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell.

IHK njofton se temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 10-13 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 22-27 gradë Celsius.

Mobi Casa

Do të fryjë erë nga drejtimi i jugperëndimit e lehtë deri mesatare. /Telegrafi/