Soni Malaj si vera, sa më e vjetër aq më e mirë

Soni Malaj vazhdon të mbetet në top formë.

Këngëtarja shqiptare, shpesh ka treguar që një vëmendje të madhe i kushton dukjes së saj.

Dhe kjo dallohet qartazi, veçmas në fotografinë e saj të fundit të postuar në llogarinë Instagram.

Me një fustan të shkurtë, duke vënë në pah të pasmet e formësuara, Soni thjeshtë duket bombastike./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).