Soni Malaj si mbretëreshë

Këngëtarja shqiptare shumë e dashur për publikun përveq zërit të saj,ajo shquhet edhe për format trupore.

Në postimin e fundit Soni Malaj ka treguar se ka marrë pjesë në 90-të vjetorin e shpalljes së Mbretërisë Shqiptare,shkruan Kosova Sot.

Ajo e veshur me një fustan të shkurtër ngjyrë qielli duket po si një mbretëreshë.

Të tillë e bënë edhe kapela që ka vendosur në kokë.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).