Soni Malaj, reklamon format joshëse

Soni Malaj po u bën konkurrencë edhe vajzave të reja.

Megjithëse është shumë vite në skenë dhe nënë e një vajzë format e saj trupore janë për lakmi.

Së fundmi publikoi disa foto e veshur me rroba të ngushta.

Ku duket si modele, duke u pëlqyer shumë edhe nga fansat.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS