Fundamenti

Soni Malaj mahnit me fizikun atraktiv

/ 1 minutë lexim
Eco Higjiena

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Soni Malaj, është mjaft aktive dhe ndan me ndjekësit postime të ndryshme.

Ajo vetëm në Instagram ndiqet nga mbi 500 mijë njerëzit, ndërsa herë pas herë nuk mungon as me poza atraktive.

E tillë është shfaqur edhe gjatë ditës së sotme (e premte), ndërsa ka shijuar temperaturat e larta në Shqipëri.

Krijuesja e hitit “Të dua ty” ka shfaqur fizikun e mahnitshëm në një palë bikini të përziera.

Mobi Casa

Bukuroshja e ka dëshmuar se është e përkushtuar ndaj palestrës dhe se kujdeset tejet shumë për linjat.

“Zhurma e detit”, ka qenë përshkrimi që ia ka vënë këtij postimi.

E njëjta veç kësaj po vazhdon të jetë mjaft e angazhuar edhe me projekte muzikore. /Telegrafi/