Eko Higjiena

Soni Malaj mahnit me figurën trupore në imazhet nga pushimet

/ 1 minutë lexim

Ndërkohë që jemi në sezonin e verës, pozat me bikini të artisteve janë të zakonshme.

Ato kujdesen që të jenë pranë fansave të tyre përmes imazheve që i shpërndajnë në jetën sociale duke i informuar në lidhje me jetën personale dhe profesionale.

Më shumë se gjysmë milion ndjekës e përcjellin Soni Malajn në profilin e saj në Instagram, ku nuk mungojnë imazhet që vënë në plan të parë hiret e saja.

Uji Dea

Derisa është duke pushuar në Sicili të Italisë, këngëtarja i ka përditësuar fansat për çastet që po kalon atje.

42-vjeçarja i ka shpërndarë disa poza me bikini, përmes të cilave ka mahnitur me figurën e admiruar trupore. /Telegrafi/