Sokol Haliti viziton KF “Vllaznia” në kampin stërvitor në Durrës

Viti – Sot vizitova KF “Vllaznia”, të Pozheranit në kampin stërvitor në Durrës ku po zhvillojnë fazën përgatitore për sezonin pranveror ka shkruar Sokol Haliti.

“Ju urova sukses për garat e mëtejme dhe i sigurova se edhe në të ardhmen do të kenë mbështetjen tonë” ka shkruar Haliti./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS