Eko Higjiena

Sokol Haliti takohet me Lukas Mandl, miku i madh i Kosovës

/ 1 minutë lexim
Fundamenti

Gjilan – Sokol Haliti gjatë tubimit të organizuar nga mërgata në Vjenë është takuar edhe me Lukas Mandl mik i madh i Kosovës dhe i lobimit për çështjen e Kosovës.

Mobi Casa

“Me Lukas Mandl, mikun e madh të Kosovës u takuam në tubimin e organizuar nga mërgata jonë në Vjenë të Austrise, ku i pranishëm ishte edhe kryetari i LDK-së, Lumir Abdixhiku” ka shkruar Sokol Haliti./rajonipress/