Sokol Haliti në teren, viziton disa projekte infrastrukturore

Viti – Kryetari i Komunës së Vitisë Sokol Haliti ka vizituar punimet në asfaltimin e rrugëve Shaban Kabashi dhe Bafti Haxhiu në fshatin Kabash.

Ai poashtu vizitoi edhe asfaltimet e rrugëve në fshatin Zhiti. Gjithashtu i pari i komunës ka vizituar edhe punimet qe janë në përfundim e sipër në ambulantën e fshatit Pozheran.

I shoqëruar nga bashkëpunëtorët ai përcjelli nga afër edhe punimet në ndërtimin e trotuarit skaj rrugës Viti – Binçë./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).