Sokol Haliti merret me implementimin e projekteve, nuk humb kohë

Viti – Në vazhdën e bashkëpunimit të Institucioneve komunale të Vitisë me Caritasin e Kosovës, kryetari i komunës Sokol Haliti, ka pritur sot në një takim drejtorin gjeneral të kësaj organizate Don Viktor Sopi.

Në këtë takim, u bisedua për thellimin e bashkëpunimit të mëtutjeshëm mes këtyre dy mekanizmave dhe vazhdimin e implementimit të projekteve në të ardhmen./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).