Sokol Haliti mbetet kandidati i vetëm dhe i padiskutueshëm për kryetar të LDK-së në Viti

Viti – Në Viti zgjedhjet brenda LDK-së pritet të shpallen javën e ardhshme ndërkaq kandidati i vetëm aktualisht dhe i padiskutueshëm vazhdon të mbetet Sokol Haliti.

Në garën për të parin e LDK-së në Viti, Sokol Haliti kryetar aktual nuk pritet të ketë ndonjë rivalitet dhe aktualisht mbetet kandidati më serioz për të udhëhequr sërish me degën e LDK-së në Viti.

Jo zyrtarisht mësohet se zgjedhjet në degën e LDK-së në Viti pritet të shpallen javën e ardhshme. Atmosfera brenda këtij subjekti politik thuhet se është e mirë dhe se i vetmi kandidat që pritet të marrë sërish besimin e elektoratit vazhdon të mbetet Sokol Haliti./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).