Sindikata e Policisë arrin marrëveshje të volitshme me “Swiss Clinique 2”

Gjilan – Sindikata e Policisë së Kosovës e përfaqësuar nga Ragip Ajeti kanë nënshkruar një marrëveshje bashkëpunimi me spitalin modern “Swiss Clinique 2”, me pronar Bahri Kastratin.

Me këtë rast Ragip Ajeti ka falënderuar pronarin Bahri Kastratin dhe stafin e spitalit mjekësor për bashkëpunimin e ofruar me kushte tejet të volitshme./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).