Sinani ndahet nga pushteti, por jo edhe nga bukuritë natyrore të Kamenicës

Gjilan – Begzad Sinani kur e ka dorëzuar pushtetin ka thënë se ndihet krenar dhe faqebardhë para qytetarëve të Kamenicës. Ka përmendur disa projekte madhore që ka realizuar dhe poashtu ka deklaruar se ka investuar në çdo cep të Kamenicës. Tani Sinani po relaksohet me pamjet e bukura që kanë fshatrat e Kamenicës.

Kohën e lirë, ish kreu i Kamenicës Begzad Sinani po e shfrytëzon për të promovuar bukuritë natyrore që kanë fshatrat e Kamenicës, për të cilat thotë se i ka vizituar cep më cep. “Ka kohë që nuk kam prekë e shijuar bukuritë e çmuara natyrore të fshatit tim” ka shkruar Sinani në rrjetet sociale./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).