Sinani i gëzohet asfaltimit të rrugës në lagjen “Malësia”, ka një arsye

Kamenicë – Begzad Sinani derisa ka inspektuar punimet në lagjen “Malësia”, ka takuar Kaltrinën e cila tash e tutje sipas tij do të lëvizë lirshëm dhe më lehtë deri në qendër të qytetit.

“Kaltrina do të lëviz më lirshëm dhe më lehtë deri në qendër të qytetit. Vebi Shillova e mbajtëm premtimin e dhënë për Ju. Sot isha i lumtur sepse arritëm që të përfundojmë dy projekte etike e morale për shoqërinë tonë. Asfaltimin e rrugës në Karaqevë të Poshtme dhe Asfaltimin e rrugës në Lagjen “Malësia” ka shkruar Sinani./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).