Sinan Vllasaliu e gëzon vetën me këngë të re

Këngëtari i shumë hiteve ndër vite, dhe një ndër më të pëlqyerit nga publiku Sinan Vllasaliu, edhe më tutje vazhdon të jetë shumë aktiv me projekte muzikore, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Gjersa dje publikoj këngën më të re “Jeta lamsh”, e cila po pëlqehet shumë, ai sot ka dhe një arsye të fortë për të qenë i lumtur, pasi pikërisht sot feston ditëlindjen…

Me këtë rast dhe ne i urojmë shëndet e gjitha të mirat në jetë.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).