Silva Gunbardhi shumë shpejt publikon këngën e re ‘Baba’

Po, po ky lajm është shumë i vërtetë. Këngëtarja e njohur shqiptare Silva Gunbardhi, shumë shpejt pritet ta publikojë, këngën më të re.

Këtë lajm ka bërë të ditur vetë këngëtarja, ku sipas saj kënga “Baba”, do të publikohet këtë të Premtë./kosovasot/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).