Si princeshë, Arbnora të çon peshë

Është padyshim një femër e kompletuar dhe një nga femrat më seksi shqiptare.

Ish-missi dhe prezantuesja e njohut, Arbnora Ademaj po vazhdon të lë me ‘gojë hapur’ fansat, me secilën paraqitje që e bën në rrjetet sociale, shkruan Indeksonline.

Aktorja dhe prezantuesja e njohur Arbnora Ademaj edhe njëherë ka marrë gjithë vëmendjen me një fotografi që ka publikuar në llogarinë e saj në Facebook.

Ajo edhe njëherë e ka dëshmuar se është një femër tejet atraktive dhe në formë mjaft të mirë trupore.

Kujtojmë që së fundmi ajo është angazhuar në disa projekte në kinematografinë turke. /Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).